Kilpailuun ilmoittautuneet

Kilpailu järjestetään 23.-24. huhtikuuta, Lahti-Hallissa, Lahden Messukeskuksessa.

Lauantai 23.4.

Wheelchair bodybuilding SM
Artturi Verho, Team Jiipee, Lahti

Classic physique juniorit SM 16–19-vuotiaat
Rafi Kabiri, Team Solana, Helsinki

Classic physique juniorit SM 20–23-vuotiaat
Miikka Rauhala, Team Bull’s All Out, Valkeakoski
Sasu Räty, Team JiiPee, Oulu

Classic bodybuilding juniorit SM 20–23-vuotiaat
Atte Sinkkonen, Team Fitfarm, Tampere
Armando Balin, Team West Coast Fitness Academy, Rauma
Jesse Salama, Team Karboni, Jyväskylä

Classic bodybuilding Masters SM 40
Tuukka Heikkinen, Team Fysiomotion, Lieksa
Juho Passila, Team Fysiomotion, Hämeenlinna
Robert Nitz, Team Tähtikunto, Espoo
Jani Heino, Lean Team, Imatra
Joni Hakala, Team Bull’s All Out, Akaa
Sami Hyväri, Team Fitbody Pro, Kemi

Wellness fitness juniorit SM 16–19-vuotiaat
Stacy Mushiete, Team Fitfarm, Tampere
Tuuli Lindström, Team Strong Body, Helsinki

Wellness fitness juniorit SM 20–23-vuotiaat
Ruska Hentunen, Team East Elite Physique, Joensuu
Hanna Malmstén, Team Strong Body, Lohja
Raquel Alvo Santos, Team Elite Academy, Vantaa
Veronika Neboz, Team Fitfarm, Rauma
Tara Karihtala, Team Pro Level, Jyväskylä
Henna Laxström, Team Piukat Paikat, Pori
Henna Ruusunen, Team Pro Level, Turku

Wellness fitness masters SM 35
Laura Virlander, Team Balanced Body, Tampere
Anni Hämäläinen, Team Bull’s All Out, Lampikangas
Johanna Turtiainen, Team Bull’s All Out, Joensuu
Niina Kaunisto, Team Fitfarm, Vaasa
Pauliina Teittinen, Team Sportlife, Jyväskylä

Wellness fitness masters SM 40
Marianne Korvo, Team Fitfarm, Vaasa,
Paula Koskenheimo, Team Bull’s All Out, Mänttä
Paula Nikulainen, Team Fysiomaker, ????
Anna Ranki, Team SPower, Turku
Saija Keskinen, Team MK-Physique, Keuruu
Hannele Saksa, Team Strong Body, Vantaa
Marjo Hakojärvi, Team Strong Body, Lohja

Body fitness juniorit SM 16–19-vuotiaat
Nita Tenho, Team West Coast Trainers, Pori
Riina Virkki, Team East Body, Helsinki
Meri Pikkala, Team Fit Lions, Helsinki

Body fitness juniorit SM 20–23-vuotiaat
Heidi Kuusisto, Team JiiPee, Kuusamo
Venla Paasonen, Team Elite Academy, Lahti
Saana Kontro, Team East Elite Physique, Joensuu
Jessica Rissanen, Team Pro Level, Turku
Ella Halima, Team West Coast Trainers, Pori
Kia Inkiläinen, Team Glory, Jokioinen
Claudia Saarinen, EI TIIMIÄ, Helsinki
Katariina Nylund, Team Fysiomaker, Jyväskylä
Emilia Alitalo, Team SPower, Lieto
Justiina Juhola, Team Badass Athletes, Lappeenranta
Eve Luhtala, Team Pro Level, Helsinki

Body fitness masters SM 35
Mirva Kangasniemi, Team Fysiomotion, Ylivieska
Erika Ruokamo, Team FitFire, Klaukkala
Jamie Isoheiko, Team Fitbody Pro, Laitila
Susanna Hurskainen, Team Bull’s All Out, Kaaro
Susanna Niemi, Team Bull’s All Out, Hyllykallio
Krista Kivistö, Team Body Temple, Riihikoski
Saija Paavilainen, Team West Coast Trainers, Harjavalta
Henna Kosunen-Räsänen, Team East Body, Tuusula
Suvi Pihkanen, Team Glory, Vantaa
Niina Mantila, Team East Body, Huuvari
Krista Tanhuanpää, Team Strong Body, Tähtelä

Body fitness masters SM 40
Monna Helen, Team Fitfire, Asikkala
Hanna Melamies, Team Body Temple, Salo
Melina Tikkanen, Team Fullmetal, Jyväskylä
Noora Tyni, Team Bull’s All Out, Kangasala
Anu Koivisto, Team Arctic Figure, Rovaniemi
Satu Kempas, Team Bull’s All Out, Raisio
Virpi Hurskainen, Team Bull’s All Out, Reijola
Sanna Saarman-Kemppi, Team Optimal Fit, Espoo
Riina Kivikoski, Team Power Gym, Helsinki
Jenni Aro, Team Bull’s All Out, Kausala
Eila Huoman, Team Fysiomaker, Enonkoski
Satu Tuuri, Team Bull’s All Out, Hyllykallio
Maria Härkönen-Tenkanen, Team Tähtikunto, Halikko
Marina Karlsson, Team Strong Body, Tenhola
Tiina Hyvönen, Team Fitfarm, Tampere
Tiina Kaskinen, West Coast Fitness Academy, Säkylä
Tia Ruhanen, Team Karboni, Mikkeli
Reeta Koistinen, Team East Body, Helsinki

Body fitness masters SM 45
Virpi Sipilä, Team Balanced Body, Nokia
Kati Olamo, Team Badass Athletes, Helsinki
Kati Salo, Team Sportlife, Paalijärvi
Marika Ahola, Team Arctic Figure, Rovaniemi
Satu Hakulinen, Team SHFitAthletic, Joensuu
Katja Suosaari, Team Sportlife, Jämsä
Anna-Kaisa Koski, Northern Lights Fitness Team, Sonkajärvi
Petriina Kettunen, Team Bull’s All Out, Hyvinkää
Reija Vaikkola, Team Bull’s All Out, Kangasala
Annika Tuomola, Team Bull’s All Out, Tampere
Tiina Leppänen, Team Bull’s All Out, Espoo
Sanna Niemi, Team Finnish Physique Academy, Lappeenranta
Sanna Vyyryläinen, Team Bull’s All Out, Raisio
Jonna Vesaaja, Team Bull’s All Out, Lahti
Linda Backlund, Team Trifinity, Maxmo
Heli Böhm-Kotamäki, Team Bull’s All Out, Orimattila
Marika Stenman, Team Bull’s All Out, Vaasa
Suvi Ilomäki, Team Fullmetal, Äänekoski
Sari Papunen, Team FitFire, Tampere

Classic physique, avoin sarja
Joakim Talus, Sensei Team, Kokkola
Rafi Kabiri, Team Solana, Helsinki
Miikka Rauhala, Team Bull’s All Out, Valkeakoski
Joona Meriläinen, Team FitFarm, Haapavesi
Niilo Huhtala, Protrainer-Markku Tikka, Pori
Sasu Räty, Team JiiPee, Oulu

Classic bodybuilding – 175 cm
Atte Sinkkonen, Team Fitfarm, Tampere
Matias Sippola, Team X-Shape, Isokoski
Jarmo Hintikka, Team Warriors, Espoo
Tuukka Heikkinen, Team Fysiomotion, Lieksa
Juho Passila, Team Fysiomotion, Hämeenlinna
Juuso Koskela, Team Greenbeat, Pori
Robert Nitz, Team Tähtikunto, Espoo

Classic bodybuilding + 175 cm
Ville-Erik Näslund, Team Tzemppi, Turku
Jani Heino, Lean Team, Imatra
Joni Hakala, Team Bull’s All Out, Akaa
Armando Balin, Team West Coast Fitness Academy, Rauma
Aki Kippo, Team Tzemppi, Pori
Sami Hyväri, Team Fitbody Pro, Kemi
Jesse Salama, Team Karboni, Jyväskylä
Niclas Grönlund, Team Badass Athletes, Vantaa

Wellness fitness – 158 cm
Kasmiira Kovanen, Team Sportlife, Helsinki 147
Ruska Hentunen, Team East Elite Physique, Joensuu
Hanna Malmstén, Team Strong Body, Lohja
Elin Liewendahl, Team Trifinity, Maarianhamina
Raquel Alvo Santos, Team Elite Academy, Vantaa
Veronika Neboz, Team Fitfarm, Rauma
Laura Virlander, Team Balanced Body, Tampere

Wellness fitness – 163 cm
Anni Hämäläinen, Team Bull’s All Out, Lampikangas
Marianne Korvo, Team Fitfarm, Vaasa
Stacy Mushiete, Team Fitfarm, Tampere
Wilma Väre, Team Fitfarm, Forssa
Meeri Mäenpää, Team Fitfarm, Ähtäri
Paula Koskenheimo, Team Bull’s All Out, Mänttä
Johanna Turtiainen, Team Bull’s All Out, Joensuu
Paula Nikulainen, Team Fysiomaker, ????

Wellness fitness – 168 cm
Sanni Lahtinen, Team Finnish Physique Academy, Espoo
Laura Sjöroos, Team Greenbeat, Naantali
Jurate Budaite, Naantali, Team Madness
Inga Viner, Team Tähtikunto, Vantaa
Miia Kautto, Team Strong Body, Turku
Pinja Luukkonen, Team Badass Athletes, Helsinki
Bettiina Möttönen, Team Pro Academy, Tampere
Anna Ranki, Team SPower, Turku
Saija Keskinen, Team MK-Physique, Keuruu
Kristiina Venäläinen, Team Fysiomaker, Vantaa
Nina Ylisaari, Team Strong Body, Espoo

Wellness fitness + 168 cm
Amanda Puuronen, Team Badass Athletes, Helsinki
Tuuli Lindström, Team Strong Body, Helsinki
Niina Kaunisto, Team Fitfarm, Vaasa
Tara Karihtala, Team Pro Level, Jyväskylä
Henna Laxström, Team Piukat Paikat, Pori
Pauliina Teittinen, Team Sportlife, Jyväskylä
Henna Ruusunen, Team Pro Level, Turku

Body fitness – 160 cm
Monna Helen, Team Fitfire, Asikkala
Jemina Hietanen, Team Elite Academy, Tampere
Mirva Kangasniemi, Team Fysiomotion, Ylivieska
Erika Ruokamo, Team FitFire, Klaukkala
Virpi Sipilä, Team Balanced Body, Nokia
Heidi Kuusisto, Team JiiPee, Kuusamo
Jamie Isoheiko, Team Fitbody Pro, Laitila
Kati Olamo, Team Badass Athletes, Helsinki
Kati Salo, Team Sportlife, Paalijärvi
Camilla Bergström, Team Top Gun, Kerava
Venla Paasonen, Team Elite Academy, Lahti
Marika Ahola, Team Arctic Figure, Rovaniemi
Sanni Kaakkolahti, ei tiimiä, Kerava
Laura Pollari, Team Bull’s All Out, Jyväskylä
Elisa Koski, Team Warriors, Somero
Saana Kontro, Team East Elite Physique, Joensuu
Hanna Melamies, Team Body Temple, Salo

Body fitness – 163 cm
Anu Koski, Team Bull’s All Out, Tampere
Satu Hakulinen, Team SHFitAthletic, Joensuu
Jessica Rissanen, Team Pro Level, Turku
Suvi Keskinen, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Ella Halima, Team West Coast Trainers, Pori
Katja Suosaari, Team Sportlife, Jämsä
Susanna Hurskainen, Team Bull’s All Out, Kaaro
Katri Vallasvuori, Team Golden Life, Helsinki
Petriina Kettunen, Team Bull’s All Out, Hyvinkää
Noora Tyni, Team Bull’s All Out, Kangasala
Amanda Rantola, Team SPower, Turku
Kia Inkiläinen, Team Glory, Jokioinen
Reija Vaikkola, Team Bull’s All Out, Kangasala
Claudia Saarinen, EI TIIMIÄ, Helsinki
Leena Nieminen, Team Sportlife, Jyväskylä

Body fitness – 166 cm
Katariina Nylund, Team Fysiomaker, Jyväskylä
Susanna Niemi, Team Bull’s All Out, Hyllykallio
Janina Lumijärvi, VV Fitness Team, Porvoo
Senja Kortelainen,Team Fysiomaker, Kajaani
Oona Ylitolonen, Pro Elite Team, Helsinki
Anu Koivisto, Team Arctic Figure, Rovaniemi
Jonna Vesaaja, Team Bull’s All Out, Lahti
Juulia Keltto, Team Bull’s All Out, Kemi
Kia Rantalainen, Team Optimal Fit K&M, Lahti
Satu Kempas, Team Bull’s Allout, Raisio
Virpi Hurskainen, Team Bull’s All Out, Reijola
Krista Kivistö, Team Body Temple, Riihikoski
Emilia Alitalo, Team SPower, Lieto
Juulia Hagel, Team East Body, Helsinki
Saija Paavilainen, Team West Coast Trainers, Harjavalta
Anniina Tapanosilta, Team Bull’s All Out, Tampere

Body fitness – 170 cm
Amanda Aspegren, Team FitBody Pro, Keminmaa
Sanna Niemi, Team Finnish Physique Academy, Lappeenranta
Sanna Saarman-Kemppi, Team Optimal Fit, Espoo
Jenni Aro, Team Bull’s All Out, Kausala
Riina Kivikoski, Team Power Gym, Helsinki
Sallamari Kaisko, Tam Madness, Turku
Henna Kosunen-Räsänen, Team East Body, Tuusula
Mira Hotti, Team Athlete Figures, Lappeenranta
Justiina Juhola, Team Badass Athletes, Lappeenranta
Sanna Vyyryläinen, Team Bull’s All Out, Raisio
Eila Huoman, Team Fysiomaker, Enonkoski
Satu Tuuri, Team Bull’s All Out, Hyllykallio
Maria Härkönen-Tenkanen, Team Tähtikunto, Halikko
Suvi Pihkanen, Team Glory, Vantaa
Marina Karlsson, Team Strong Body, Tenhola
Nita Tenho, Team West Coast Trainers, Pori
Jenny Närvi, Team Fitfarm, Rauma

Body fitness + 170 cm
Milla Kelahaara, Jeven ja Eelin Tiimi, Tampere
Niina Mantila, Team East Body, Huuvari
Tiina Hyvönen, Team Fitfarm, Tampere
Heli Böhm-Kotamäki, Team Bull’s All Out, Orimattila
Henna Korkeamäki, Team Badass Athletes, Helsinki
Riina Virkki, Team East Body, Helsinki
Linda Backlund, Team Trifinity, Maxmo
Suvi Ilomäki, Team Fullmetal, Äänekoski
Marika Stenman, Team Bull’s All Out, Vaasa
Eve Luhtala, Team Pro Level, Helsinki
Sari Papunen, Team FitFire, Tampere
Tiina Kaskinen, West Coast Fitness Academy, Säkylä
Meri Pikkala, Team Fit Lions, Helsinki
Karoliina Keisala, Team Bull’s All Out, Lapua
Tia Ruhanen, Team Karboni, Mikkeli
Krista Tanhuanpää, Team Strong Body, Tähtelä
Reeta Koistinen, Team East Body, Helsinki

Sunnuntai 24.4.

Artistic fitness
Eevi Seikkula, Team Top Gun, Rauma

Acrobatic fitness
Camilla Bergström, Team Top Gun, Kerava
Senja Kortelainen,Team Fysiomaker, Kajaani
Oona Ylitolonen, Pro Elite Team, Helsinki
Maikku Hiljanen, Pro Elite Team, Jyväskylä

Women’s physique, avoin sarja
Anni Ruotsalainen, Team Fysiomaker, Kuopio

Fit Model
Emily Green, Team Fitfarm, Raisio 152
Sofia Berkinfand, Team Strong Body, Helsinki
Linda Oljakka, Team FitFabriken, Laukkoski
Mira Rönnberg, Team Golden Fitness, Helsinki
Johanna Nikkanen, Team Strong Body, Lohja
Erika Stenvall, Team Elite Academy, Joutseno
Ida Jokinen, Team Golden Fitness, Hämeenlinna
Sara Hyytiäinen, Dream Team Athletes, Helsinki

Men’s physique junorit 20–23-vuotiaat
Mohammad Kader, Team Fit Lions, Espoo
Eetu Luoma, Team Bull’s All Out, Nokia
Janne Romppanen, Team Pro Level, Tampere
Niko Heiskanen, Team Kuofit, Kuopio

Men’s physique masters SM 40
Janne-Pekka Marttila, Northern Lights Fitness Team, Oulu
Lari Närhi, Team Karboni, Mikkeli
Tero Leinonen, Northern Lights Fitness Team, Oulu
Lari Kaltiola, Team Pirantti Sport, Joensuu

Bikini fitness juniorit SM 16–19-vuotiaat
Iina Korhonen, Team Optimal Fit K&M, Hollola
Pinja Lampi, EI TIIMIÄ, Tampere
Iida Halttunen, Jeven ja Eelin tiimi, Jyväskylä
Iida-Lotta Mäki, Team Elite Academy, Lempäälä
Iida Jääskeläinen, Team Fullmetal, Jyväskylä
Tuuli Kiviranta, Team Fullmetal, Jyväskylä
Pirta-Kukka Degerman, Team Fullmetal, Äänekoski
Jenni Malmstén, Team Strong Body, Lohja
Adeliina Kaarlenkaski, Team MK-Physique, Tampere
Miisa Vaara, Team Jiipee, Haaparanta
Emma Hautala, Team Fitfarm, Kokkola
Kia Norring, Team Tähtikunto, Karkkila

Bikini fitness juniorit SM 20–23-vuotiaat – 166 cm
Laura Santikko, Team Elite Academy, Helsinki
Isa Tarvainen, Team Pro Level, Utsjoki
Laura Annola, Team Pro Fit, Turku
Henniina Meriläinen, Team West Coast Trainers, Pori
Jenna Nummelin, Team Fullmetal, Jyväskylä
Adele Arvonen, Team Madness, Turku
Marlen Virtanen, EI TIIMIÄ, Helsinki
Ira Korhonen, Team MK Physique, Tampere
Sonja Aiello, Team Glory, Helsinki
Tuulia Kortelainen, Team MK Pro, Kerava
Erin Hursti, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Nina Turunen, Team East Body, Joensuu

Bikini fitness juniorit SM 20–23-vuotiaat + 166 cm
Petra Lehtinen, Team Finnish Physique Academy, Tampere
Eevi Seikkula, Team Top Gun, Rauma
Riina Korhola, Team Fitfarm, Lahti
Pihla Idström, Team Elite Academy, Salo
Emilia Kujala, Team Sportlife, Tampere
Pinja Putkonen, Team Balanced Body, Jyväskylä
Vilma Myllymaa, Team West Coast Fitness Academy, Laitila
Venla Ollaranta, Team West Coast Fitness Academy, Turku
Silja Kuusela, WellGo Fitness Team, Helsinki
Viivi Kynäslahti, WellGo Fitness Team, Tampere
Saga Granlund, Team Fitfarm, Jyväskylä
Saana Rautiainen, Team MK-Physique, Tampere
Eveliina Mikkola, Team Fitfarm, Forssa

Bikini fitness masters SM 35
Marjo Mattila, Team West Coast Trainers, Kaasmarkku
Saara Aura, Team Pro Level, Helsinki
Tiia Kuusela, Team Optimal Fit, Lahti
Irene Pallari, Team FitBody Pro, Keminmaa
Riikka Lehtosalo, Team JiiPee, Rovaniemi
Sofia Björkskog, Team Trifinity, Pietarsaari
Heidi Vainio, Team X-Shape, Seinäjoki
Laura Paavola, Team Finnish Physique Academy, Turku
Soile Sallinen, Team East Body, Vantaa

Bikini fitness masters SM 40
Maiju Hill, Team Warriors, Espoo
Kati Jokela, Team Badass Athletes, Helsinki
Minna Mäkeläinen, Team Pirantti Sport, Joensuu
Ella Makarova, Team Strong Body, Lohja
Ellen Tullinen, Optimal Fit K&M, Mikkeli
Anna Kallio, Team Pro Level, Kerava
Johanna Guessous, Team Sportlife, Pirkkala
Kaisa Kaltiola, Team Pirantti Sport, Joensuu

Bikini fitness masters SM 45
Sanna Laakso, Team Fitfarm, Juokslahti
Virpi Pylkkönen, Team Pirantti Sport, Joensuu
Päivi Säisä, Team LadyLine, Iisalmi
Katja Luhtalampi, Team Strong Body, Lohja
Tetta Härkönen, Team Glory, Helsinki
Leena Uhtakari, Team Bull’s All Out, Tampere
Linda Sundelin, Team FitFabriken, Porvoo

Men’s physique – 180 cm
Janne-Pekka Marttila, Northern Lights Fitness Team, Oulu
Olli Nurmikanta, Team Pirantti Sport, Joensuu
Marwan Muhtasam, Team Pro Level, Helsinki
Lari Närhi, Team Karboni, Mikkeli
Mohammad Kader, Team Fit Lions, Espoo
Memo Ismail, Team Fit Lions, Helsinki
Eetu Luoma, Team Bull’s All Out, Nokia

Men’s physique + 180 cm
Tero Leinonen, Northern Lights Fitness Team, Oulu
Janne Romppanen, Team Pro Level, Tampere
Turo Shemeikka, Team X-Shape, Seinäjoki
Niko Heiskanen, Team Kuofit, Kuopio
Santeri Karhu, Team East Body, Nurmijärvi
Abraham Massaquoi, Team Warriors, Vantaa
Lauri Tuohisto-Kokko, Team Pro Level, Espoo
Lari Kaltiola, Team Pirantti Sport, Joensuu
Valtteri Väkiparta, Team Tzemppi, Pori
Antti Koli, Team Bull’s All Out, Turku
Markus Metsänen, Team Karboni, Säynätsalo
Delan Kako, Team Golden Life, Helsinki

Bikini fitness – 160 cm
Janette Lyyski, Team Fitfarm, Turku 152
Marjo Mattila, Team West Coast Trainers, Kaasmarkku
Laura Santikko, Team Elite Academy, Helsinki
Daniela Kenton, Team Elite Academy, Pori
Isa Tarvainen, Team Pro Level, Utsjoki
Iina Korhonen, Team Optimal Fit K&M, Hollola
Laura Annola, Team Pro Fit, Turku
Noora Paukku, Team East Body, Helsinki
Dina Rahkola, Jeven ja Eelin Tiimi, Helsinki
Nina Moritz, Team Pro Academy, Espoo
Marjo Voutilainen, Team Pro Level, Helsinki
Saara Aura, Team Pro Level, Helsinki
Riina Kainulainen-Mutanen, Team Pro Level, Vantaa
Henniina Meriläinen, Team West Coast Trainers, Pori
Pinja Lampi, EI TIIMIÄ, Tampere

Bikini fitness – 163 cm
Jenna Nummelin, Team Fullmetal, Jyväskylä
Iida Halttunen, Jeven ja Eelin tiimi, Jyväskylä
Tiia Kuusela, Team Optimal Fit, Lahti
Maiju Hill, Team Warriors, Espoo
Adele Arvonen, Team Madness, Turku
Marlen Virtanen, EI TIIMIÄ, Helsinki
Iida-Lotta Mäki, Team Elite Academy, Lempäälä
Kati Jokela, Team Badass Athletes, Helsinki
Tuulia Kortelainen, Team MK Pro, Kerava
Liisa Ahtinen, Team FitFire, Pieksämäki
Roosa Määttä, Team MK Pro, Tuusula
Irene Pallari, Team FitBody Pro, Keminmaa
Ira Korhonen, Team MK Physique, Tampere
Rosa Svenn, Team Balanced Body, Vantaa
Sonja Aiello, Team Glory, Helsinki
Iida Jääskeläinen, Team Fullmetal, Jyväskylä
Tuuli Kiviranta, Team Fullmetal, Jyväskylä
Erin Hursti, Team Elixir Physique, Hyvinkää
Minna Mäkeläinen, Team Pirantti Sport, Joensuu
Pirta-Kukka Degerman, Team Fullmetal, Äänekoski
Ella Makarova, Team Strong Body, Lohja
Renata Vanhatalo, Team Pro Academy, Espoo

Bikini fitness – 166 cm
Anna Kallio, Team Pro Level, Kerava
Ellen Tullinen, Optimal Fit K&M, Mikkeli
Netta Koskinen, Team Fitfarm, Valkeakoski
Cindy Koivula, Team Badass Athletes, Vantaa
Anna-Mari Kuusinieml, Team JiiPee, Kemi
Sanna Paasimaa, Pro Elite Team, Hämeenlinna
Nina Turunen, Team East Body, Joensuu
Jenni Malmstén, Team Strong Body, Lohja
Riikka Lehtosalo, Team JiiPee, Rovaniemi
Adeliina Kaarlenkaski, Team MK-Physique, Tampere
Petra Lehtinen, Team Finnish Physique Academy, Tampere
Elina Loijas, Team Warriors, Espoo
Léa Jouanneau, Invicta Fitness Team, Espoo

Bikini fitness – 169 cm
Sonja Rantalainen, Team Fitfarm, Tampere
Eevi Seikkula, Team Top Gun, Rauma
Riina Korhola, Team Fitfarm, Lahti
Johanna Guessous, Team Sportlife, Pirkkala
Sofia Björkskog, Team Trifinity, Pietarsaari
Heidi Vainio, Team X-Shape, Seinäjoki
Pihla Idström, Team Elite Academy, Salo
Emilia Kujala, Team Sportlife, Tampere
Mia Pellinen, Team Fysiomotion, Kokkola
Laura Martikainen, Team MK Pro, Turku
Miisa Vaara, Team Jiipee, Haaparanta

Bikini fitness – 170 cm
Pinja Putkonen, Team Balanced Body, Jyväskylä
Jonna Mäkelä, Team Badass Athletes, Tampere
Laura Paavola, Team Finnish Physique Academy, Turku
Hilla Sarviaho, Team Strong Body, Espoo
Emma Hautala, Team Fitfarm, Kokkola
Aino Haavisto, Team Elixir Physique, Espoo
Venla Ollaranta, Team West Coast Fitness Academy, Turku
Vilma Myllymaa, Team West Coast Fitness Academy, Laitila
Silja Kuusela, WellGo Fitness Team, Helsinki
Viivi Kynäslahti, WellGo Fitness Team, Tampere
Soile Sallinen, Team East Body, Vantaa
Nea Kontturi, Team East Body, Turku
Sofia Valmari, Team Pro Academy, Vantaa
Saga Granlund, Team Fitfarm, Jyväskylä
Jasmin Vornanen, Team East Body, Helsinki
Saana Rautiainen, Team MK-Physique, Tampere

Bikini fitness + 170 cm
Marianne Lehtimäki, Lean Team, Tampere
Kaisa Kaltiola, Team Pirantti Sport, Joensuu
Lilia Mytty, Team MK Pro, Kotka
Leena Uhtakari, Team Bull’s All Out, Tampere
Linda Sundelin, Team FitFabriken, Porvoo
Sanna Mattila, Team Fitfarm, Tampere
Eveliina Mikkola, Team Fitfarm, Forssa
Jonna Huhtakangas, Team Bull’s All Out, Seinäjoki